Чернівці : актуально

Краса і  комфорт  рідного міста.


Столиця Республіки Молдова  стане ще одним містом- побратимом Чернівців, Про це повідомляє прес-служба Чернівецької міськради .
Урочисту церемонію з підписання Договору про побратимство між Чернівцями та Кишиневом попередньо заплановано провести у Чернівцях на День міста.

На даний час фахівці обох міських рад працюють над проектом Договору та готують конкретні пропозиції щодо співробітництва в різних галузях з огляду на спрямованість кишинівської та чернівецької громад на європейську інтеграцію.

Сенатор нагородив мера Чернівців 

Олексія Каспрука медаллю Румунського Сенату, яка викарбувана з нагоди 150-річчя від дня його заснування, повідомляє прес-служба Ратуші.

17 липня, відбулася зустріч Чернівецького міського голови Олексія Каспрука з румунським сенатором Віорелом Бадя та Генеральним консулом Румунії в Чернівцях Елеонорою Молдован. На зустрічі сенатор представив проект спільної культурної спадщини «Хто забуває, той не гідний свого», в рамках якого передбачається участь румунських волонтерів у впорядкуванні румунських поховань на чернівецьких кладовищах. Також передбачається приведення до ладу будинку румунського письменника та культурного діяча Арона Пумнула.
      Повідомлення від  http://www.bukinfo.com.ua/show/news?lid=47900Рішення про найменування нових вулиць було прийнято на сесії Чернівецької міської ради.
Зокрема, в районі багатоквартирної житлової забудови на вул. Хотинській з’явились вулиця Набережна, Перший та Другий провулки Набережні. В районі вул. Путильської новосформовані вулиці отримали назви Медова та Ранкова. А в районі садибної житлової забудови на вул. Учительській з’явився провулок Самійла Величка, - про це повідомляє сектор інформації та зв’язків з громадськістю міської ради.

3 коментарі:

  1. Добре, що є у вас сторінка про Чернівці. Почитала, пізнала для себе щось нове. Дякую, дуже зручно.

    ВідповістиВидалити
  2. А Вы не сотрудничаете с проектом (не помню точное название) из старых фотографий Черновцов? Толи ролик хотят сделать, то ли art. Я так понимаю История Черновцов, фотографии, краеведение - прямая связь :)

    ВідповістиВидалити
  3. Чернівці - дійсно красиве, затишне і комфортне місто. І хоча в рейтингу воно лише на 4 місці, для мене, як і для багатьох чернівчан, воно завжди було, є і буде на першому!

    ВідповістиВидалити