Буковинське земляцтво

  Нещодавно вийшла з друку нова книга нашого земляка -телеведучого і доктора історичних наук Данила Яневського  “Проект “Україна”. Відомі  історії  нашої  держави”.
  “Ця книга — розповідь про те, хто, де, коли і навіщо  вигадав “історію України”, а також про те, що насправді відбувалося на території сучасної країни від середини Х століття до ліквідації полкової системи Гетьманщини та утворення 1781 року Київського намісництва, яке охоплювало всю територію сучасної України від Дніпра до Збруча”, – розповів Данило Яневський.
   Книжка “Проект “Україна”. Відомі історії нашої держави” стала сьомою монографією Яневського із серії “Проект “Україна”. Раніше вийшли “Таємниця Михайла Грушевського”, “Спроба Павла Скоропадського”, “Крах Симона Петлюри”, “”Грушевський, Скоропадський, Петлюра”, “Жертва УПА, місія Романа Шухевича” та “30 червня 1941 року, акція Ярослава Стецька”.
“Ми мусимо зректися києвоцентризму і українопупізму. Всі вважають, що Україна — це центр Європи. А насправді ми завжди були і є частиною східної Європи”, – сказав Данило Яневський.
“Ми займаємо абсолютно унікальне місце у системі євроазійських координат, бо є нащадками культурного спадку 5 імперії та великої кількості республік, яких і підраховувати не беруся. Наша культурна спадщина є такою незбагненною і такою великою, що життя людського не вистачить

Немає коментарів:

Дописати коментар