
І скрізь панувала книга, живе художнє слово, авторська пісня. Справжнім дебютом стала участь нових учасників -Наталії Куконіної-Самойленко з надзвичайно цікавою підбіркою різножанрових поетичних творів.
Її акторська майстерність виконання , як дитячих, так і жіночих поезій захопила в полон багатьох і надовго.Н. Куконіна - автор не однієї книги, лауреат багатьох конкурсів, краще знана в літературному світі, аніж у рідному місті. І ми також вперше відкрили для себе її ім'я і творчість.Сподіваємося на постійні зустрічі в "Дебюті". Опинилися у казковому світі дитинства з віршами ""Весно, починайся!", "Мій світ", "Мої посмішки", "Чому піон не чемпіон" і іншими, відчули справжню жіночність у поезіях "Жінка, одягнена у шовк","Життям іду я з книжкою".
Вразила літературним хистом і відома екскурсовод Людмила Рогова.
Людмила не лише закохана у Чернівці і досконально знає місто, а й вміє щиро дружити, помічати в буденності особливі риси і так само талановито передавати власні відчуття "на папері". На своїй сторінці у фейсбуці Людмила віднедавна почала розміщувати цикл публікацій " Люди навколо мене", який вражає щирістю, людинолюбством і бажанням пробудити в нас почуття чуйності і поваги до оточуючих у щоденному житті. Її оповідання "Мезуза" торкається струн історичної пам'яті, "Агата"- відкриває тонкий і вразливий душевний світ близької людини, "Я та ще одна людина"- присвячена синові та вчить поважати особистість з наймолодшого віку.
Несподіванкою для "Дебютівців" став візит мами молодої авторки, яка нині проживає у Італії і про клуб дізналася із соцмережі. На її прохання Зоя Вірста зачитала вірші доньки "Як багато у житті сказано словами"
Теплом, ніжністю, особливим шармом дихала поезія Раїси Рязанової, присвячена різним порам року,

Ольги Васкан( "Як добре, матусю, що ти в мене є", "Прокинулась. Літо наснилось", "Виходить так")

У різних амплуа постала і Діна Пугачова-Канюченко :
поезія, проза ,



В той вечір звучало значно більше авторських пісень, ніж зазвичай. Ми були необмежені в часі- вечірка ж бо. Барди знайомили з новими піснями на слова львівської поетеси Олени Касьян, В.Кавєрін присвятив щемливу пісню в пам'ять автора-виконавця
з Полтави Сергія Зосімова.


який створив власний "рецепт" "Мистецтво менеджменту"
та подарував власний переклад "У нас є час" Октавіана Палєра, румунського письменника, журналіста, громадського діяча.
Зал був заповненим , як ніколи; вільне відвідування клубу, діяльність інших локацій сприяли тому, що впродовж 3-х годин слухачі могли насолоджуватися спілкуванням з талановитими авторами, бути першими слухачами нових творів.
Розійшлися задоволеними всі- і учасники, і слухачі. І , звісно, я , модератор зустрічі.
Немає коментарів:
Дописати коментар