Сергій Воронцов, плідно займаючись вивченням історії краю,зосереджується на неординарних постатях, опираючись на дослідження архівних документів, водночас створює власний творчий продукт: переклад, переспів за мотивами тогочасних авторів. Ми завдяки Сергієві доторкнулися до особливостей біографій М.Розенкранца, послухали поезію "Тільки біль", " Виснаження", дізналися про вірш Ніколає Тауту " Сергій Єсенін", написаний румунською мовою і надрукований восени 1941 р. в газеті "Буковина", в час війни, коли Румунія воювала на боці німецької армії проти СРСР, почули переклади поезій М.Вінграновського і В. Свідзинського та власну поезію Сергія Воронцова.
" Сьогодні у кожному вірші я бачу рятувальне коло..." - акторським виконанням власної поезії знову вразив Максим Заплітний.
Захоплено слухали оповідання Галини Пелепюк-Мрихіної " Скарби Фішера" і кожен зримо відчував власне дитинство, поринувши до чернівецьких двориків 60-х, відчувши їх аромат і атмосферу , створену їх мешканцями. Галині навдивовижу точно вдається її відтворити у читанні.
І як щоразу, тему підняту одним із членів клубу, без попередньої змови, підхоплює наступний учасник . Олег Віксіч присвятив рідному місту вже багато власних поезій. З найсвіжішими знайомив нас і цього разу.
Так само, дещо однією темою : медицини і її працівників, були поєнані прозові твори Ольги Васкан і Тетяни Боріної. Окрім оповідань обидві авторки поділилися й поезією. Тетяна Георгіївна запропонувала нові , написані в стилі хоку .
Прекрасною манерою читання і добрим сюжетом про домашніх улюбленців- " Мявно- котявно" Ірина Горбачевська додала затишній атмосфері ще більшого тепла.
А гість "Дебюту", Руслан Назаришин , прочитав поезії- присвяти Ользі Кобилянській та темі АТО. Власне, ми почули поетичну складову, яку автор створив в якості пісень.
А фотомиті зафіксувала Галина Мрихіна.
Немає коментарів:
Дописати коментар