Чудової літньої пори, коли аромати літнього розкошування природи, щедрість її дарів тішать око і серце кожного, в цей благодатний період в прекрасному карпатському краї прийшла у світ і наша ювілярка. Зростала серед дивовижної природи, наслухала мелодії гірських потоків, різноголосся пташиного щебету, приймала в душу велич свого краю. Дитинство Лесі пройшло в мальовничому гірському селі Білоберізка Івано-Франкіської області та степовому краї у селі Гостра Могила на Київщині. Все взяла від цих країв: гуцульську витривалість, наполегливість у підкоренні вершин (у тому числі і трудових), і широку, як степ, вдачу, щиру душу.
У 1978 році успішно закінчивши школу в Білоберізці, обрала свою життєву дорогу, присвятивши її бібліотечній справі. Фахову освіту здобувала в Чернівецькому культ-оствітньому училищі та Київському державному інституті культури, який закінчила з відзнакою.
Любов до рідного краю, бажання зберегти і продовжувати розвивати надбання нематеріальної культурної спадщини, красу народної творчості, звичаїв, культури завжди були в пріоритеті діяльності і молодого фахівця, і в подальшій роботі.
Своїм професійним становленням Леся Юріївна щиро завдячує наставництву заслуженого працівника культури України Катерини Филимонівни Боднар, під керівництвом якої починала свою трудову діяльність на Буковині, у Вижницькій районній бібліотеці. Тож особливості професійної діяльності на всіх її рівнях Леся осягала в гармонії з покликанням та любов'ю до природни та народних традицій. А вже по здобутті вищої освіти, працюючи в Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Івасюка Леся Юріївна зарекомендувала себе високо-професійним фахівцем на всіх посадах, які займала за час роботи: від головного бібліотекаря з питань координації дільності бібліотек всіх систем і відомств до завідувачки відділу краєзнавства обласної біблоітеки, засвідчивши високу комунікативну здатність.
І сьогодні весь свій досвід Леся Юріївна спрямовує на оволодіння новими методиками, реалізовує бажання йти в ногу з часом, в забезпеченні сучасних запитів відвідувачів бібліотеки. Вона цікавиться і впроваджує новинки кращих бібліотечних практик, ініціює проведення заходів, пов'язаних з популяризацією краєзнавчої літетратури. Багатьом відвідувачам пам'ятні заходи циклу "Буковинське село на книжкових сторінках", знайомства з авторами книг і публікацій про населені пункти області.
Сьогодні ми, працівники відділу краєзнавства шлемо свої щирі вітання з ювілейним днем народження! Бажаємо творчої невтомності, нових трудових досягнень, міцного здоров'я, оптимізму і щоденних радісних подій!
Немає коментарів:
Дописати коментар