Всі погляди шанувальників книги у ці дні були прикуті до подій Книжкового арсеналу. Щиро вболівали за учасників з Буковини, переглядали репортажі, фото в соцмережах. Аж ось отримали повідомлення, що у нас, особливо членів клубу "Дебют читання" є власний додатковий привід для радості .
І якби мені "скинути" років так з... ,я би дуже голосно вигукувала "Вау!!!"
Наш Володимир Кавєрін став дипомантом конкурсу з української морської прози "Мателот". І саме на Книжковому Арсеналі 3 червня відбулося вручення премії. Сказати, що ми раді - нічого не сказати. Адже писати і друкуватися Володимир почав саме у "Дебюті". У колі талановитих друзів автор-виконавець відкрив у собі нову грань літературної творчості , написання прози стало її новим етапом. Перша публікація "Ілловайський котел" відбулася у журналі "Німчич", потім був творчий літературно-пісенний вечір у Будинку естетики та дозвілля, де голосом Олександра Мадея ми були проведені місцями дитинства новонародженого письменника. А наступним кроком стала публікація оповідання "СРТР" у літературному альманасі "Дебют -Читання". Саме за це оповідання Володя і отримав 3-ю премію, розділивши її з іншими номінантами.
Як не радіти успіхам нашого товариша! Як не захоплюватися розвитком його творчої діяльності! І нехай сьогодні він проживає не в Чернівцях, "Дебютантом" залишається назавжди. Бо як не згадати- він посвячений, про що засвідчила Лариса Хомич у коломийці ще 2015 року: " І нехай здоровим буде І щасливим буде, Ми сьогодні й'го приймили В буковинські люди!"
Зі свого боку київський чернівчанин Кавєрін, наш Володя, не залишається осторонь культурного життя Буковини. Чернівці назавжди оселилися у його душі. За кожної нагоди він з нами. Ділиться новими піснями, написаними на слова наших, буковинських авторів. По секрету скажу - композитор В. Кавєрін нещодавно записав диск із піснями українською мовою. Очікуємо !
А на цей час вітаємо!
І нехай ніколи не полишає тебе натхнення, друже!
Текст оповідання буде викладено у групі "Дебют Читання". Або ж звертайтеся до бібліотеки за альманахом.
Про конкурс довідка :
Жанр творів: Оповідання, нарис, новела, художні реалістичні прозові твори невідомих нам жанрів, головне – не просто необроблені записи у вахтовий журнал. Наголос на слові художні. Хоча й репортаж та мандрівні нотатки такими можуть бути.
Тематика творів:Людина в морі, людина моря в усьому розмаїтті можливих ситуцій. Однак, кожен рік конкурсу матиме одну особливу тему, яку досить просто якось згадати в тексті, але можна зробити її провідною для свого твору. Цього року це – МОРСЬКІ ЗАБОБОНИ Й ТРАДИЦІЇ.
Місце дії: Весь глобус без обмежень – океани, моря, затоки, протоки, бухти, фіорди, гирла, прогної, єрики, конки, узбережжя, порти, лимани, судноплавні річки, озера тощо. Просимо утримуватися від альтернативних реальностей і світів, де не діють закони фізики й гідрометеорології, користуйтесь тим же глобусом, що був у Лисянського.
3 місце розділили:
– Володимир Каверін, «СРТР-ок»
Немає коментарів:
Дописати коментар